Evinizde veya iş yerinizde yaşayan haşere ve kemirgenler insanları rahatsız etmelerinin yanı sıra, her zaman eviniz, işyerinizde sağlığınız için ciddi riskler oluşturmaktadır. Çorum Temizlik ilaçlama olarak müşterilerimize çok çeşitli alanlarda profesyonel haşere ve böcek ilaçlama hizmetleri vermekteyiz. Haşere kontrol programlarımızı ilaçlama uygulamalarında karşılaştığımız sayısız farklı ortama uyacak şekilde uyarlıyoruz. Hamam böcekleri, pire, akrep, fare vb. haşere ve böcekler çeşitli hastalıkları taşıyabilirler, bu nedenle onları yaşam alanlarımızdan uzak tutmak önemlidir. Haşere ve böcekler hangi mevsim olursa olsun, yaşam alanlarımızda yiyecek, su ve rahat bir yaşam ararlar. Onları evinizden uzak tutmak tek seferlik bir olay değildir – yıl boyunca bir süreçtir. Çorum Temizlik hizmetleri haşere kontrol servisi yaşam alanlarınızı haşere ve böceklere karşı koruma altına alıp, hızlı ekonomik garantili haşere kontrol ve ilaçlama çözümleri sunmaktadır.

Garantili ve Uygun Fiyatlar İle Böcek İlaçlama

Çorum’da uzman kadromuzla sektörümüzde lider böcek ilaçlama şirketleri arasında yer alan firmamız Çorum Temizlik, dezenfekte ve ilaçlama; garantili ve her bütçeye uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Dezenfekte edilen ev ve iş yerlerinizde yaptığımız alanlar başlıca; ev, apartman, bina, işyeri, fabrika, şantiye, otel, restaurant, bahçe, okul, şirket, ofis, gemi, tekne, yat, villa, toplu konut vb. kullanım yerleridir. Firmamız tüm haşere türlerinin(pire, fare, akrep, hamam böceği, karınca, yılan vb.) ilaçlama işlemlerini profesyonel ekibimiz ile planlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.Profesyonel ekibimiz eğitimlerini tamamlamış ve eğitim sertifikalı aynı zamanda işinin ehli kişilerden oluşmaktadır. Yıl içerisinde kalite açısından gerçekleştirmeleri gereken bütün sağlık ve ilaçlama eğitimlerini eksiksiz tamamlamaktadırlar.Sizde artık profesyonel ilaçlama hizmeti almak ve sürekli bir ilaçlama şirketi ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Profesyonel Çorum Dezenfekte Hizmetleri!.

Günümüzde tüm dünyada büyük can kayıpları verilmesine neden olan Corona virüsü içinde dezenfekte hizmeti veren Çorum temizlik, profesyonel kadrosu ve ekipmanları ile iş yerleriniz ve evlerinizde temizlik ve dezenfekte hizmeti vermektedir.

Çorum Temizlik © All Rights Reserved.2024

Powered by Templatation