Hastane Temizliği konusunda uzman olarak hizmet veriyoruz.  Çorum Temizlik Şirketi’nin hedefi hastalarınız ve çalışanlarınız için sağlıklı bir ortam sağlamaktır. En önemlisi, herkes için güvenli bir steril alan yaratın. Alanında onlarca yıllık deneyime sahip olan Çorum Temizlik, uzmanlık gereksinimlerinizi karşılayabilecek tek profesyonel temizlik ve janitorial hizmet şirketidir.

Sağlık Sektöründe Tecrübeli Temizlik

Sağlık hizmetleri, bir temizlik hizmeti şirketi seçerken birçok sorunla karşı karşıyadır. Temizlik hizmetlerinin çoğu yüksek ciroya sahiptir, ayrıntılara veya prosedürlere hiç dikkat edilmeden uygun şekilde eğitilmemiş ve uygun kimyasal seçim ve kullanımı konusunda bilgi sahibi olmayan personele sahiptir.
Çorum Temizlik Şirketi, sadece E-Verified çalışanlarını işe alıyor. Çalışanlarımız kapsamlı bir şekilde eğitilmiştir ve tıbbi müşterilerimize yalnızca en iyisini göndeririz. Temiz bir steril ortamın ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve bu nedenle tüm personeli hastane sınıfı dezenfektanların uygun kullanımı konusunda eğitiyoruz.

Medikal Tedarikçiler Bizimle Gidiyor
Düzgün eğitimli personel
Sağlık sertifikaları
Detaylara dikkat
Kimyasal ürün bilgisi
Kararlı, profesyonel kadro

Programınızın Çevresinde Mevcut
Tıbbi tesis programlarının uygulama ve uzmanlık durumuna göre değiştiğini biliyoruz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için programınız üzerinde çalışırız.

Çorum Temizlik © All Rights Reserved.2024

Powered by Templatation